Finale SŠ v dvoranski atletiki

Finale SŠ v dvoranski atletiki

наркотик мефедрон Danes, 27.1.2016 so se dijaki in dijakinje srednjih šol pomerili v finalu dvoranske atletike za SŠ v dvorani Žak. Finale je zajemal tri atletske discipline, tek na 60m, skok v daljino in skok v višino.

новый спайс  

follow Naši atleti in atletinje so tekmovali v teku na 60m.

Med srednješolkami sta nastopili dve naši članici, Nina Kolenc in Lara Bricelj. Nina se je s časom 8.20 uvrstila v finale A, ki pa ga je zaradi bolečin v stopalu izpustila in tako osvojila skupno 5. mesto. Lara se je z rezultatom 8.31 uvrstila v finale B, kjer je dosegla čas 8.35.

Pri fantih so za svoje šole tekmovali in dosegli naslednje rezulate naslednji člani AK Olimpija:

 - Vuga Rok je v polfinalu dosegel čas 7,26 in se uvrstil v finale A, kjer je svoj čas še izboljšal. S časom 7.17 je osvojil 3.mesto.

 - Gal Kumar se je prav tako uvrstil v finale A s časom 7.40 v finalu pa dosegel svoj nov osebni rekord 7.37 in  zasedel skupno 6. mesto.

 - Babič Tilen je s časom 7.57 osvojil 15. mesto.

 - Perpar Tim je s časom 7.77 osvojil 20. mesto.

 - Vilhar Klemen pa je s časom 7.84 osvojil skupno 23. mesto.

VSEM NAŠIM ATLETINJAM IN ATLETOM ISKRENO ČESTITAMO!