Uspešno izpeljan miting in DP za mlajše mladince in mladinke, Lovro Bobnar na DP drugi

http://www.craigfoldsfives.com/dast/sitemap122.html Atletski klub Olimpija je včeraj, dne 30.1.2016 gostil miting in DP za mlajše mladince in mladinke. Lovro Bobnar je na domačem terenu na tekmi za DP osvojil skupno drugo mesto. Poleg tega, da so se naši atleti udeležili mitinga ali DP, so po opravljenih nastopih tudi pomagali, da smo tekmovalni dan uspešno zaključili.

купить коноплю для рыбалки

Na mitingu so naši atleti nastopili v teku na 60m in skoku s palico.

- Knego Živa, 10.10, 20. mesto

Vučko Taja in Dubrovski Nika zaradi bolezni nista nastopili.

Miting se je nadaljeval v poznih popoldanskih urah. AK Olimpija je imela svoje predstavnike in predstavnice tudi v skoku s palico.

Rezultati pa so naslednji:

- Predalič Miha je s skokom 4.40 po težkem boju s kolegom Tičar Ambrožem (Brežice) osvojil 1. mesto.

- 1. mesto je pri članicah osvojila tudi naša Berčan Sara, ki je za zmago morala skočiti 4,10m.

Poleg nje so nastopile še:

- Pogorelčnik Tina, 3.60m, 3. mesto

- Žura Lana, 2.80m, 4. mesto

- Peček Nika, 2.60m, 5. mesto

V zgodnjem popoldnevu pa se je pričelo tudi DP za mlajše mladince in mladinke. Tudi tukaj smo imeli svoje predstavnike.

- Miklavž Jan je v teku na 60m s časom 8. 45 osvojil 43. mesto.

- Bobnar Lovro je v skoku s palico in rezultatom 3.80m, osvojil 2.mesto.

- Bricelj Lara je nastopila v teku na 60m z ovirami in se s časom 9.49 uvrstila v finale B. V finalu je tekla 9.40 in osvojila skupno 8. mesto.

Vsem nastopajočim atletom čestitamo, obenem pa se zahvaljujemo za vso pomoč, ki so nam jo dali, da smo tekmo izpeljali do konca. Posebna zahvala gre atletom, ki so ostali z nami čez cel dan, da so pomagali tudi pri tehničnih disciplinah.