Brina Janželj postala državna podprvakinja v posamičnem mnogoboju U12 in ekipna podprvakinja skupaj z Majo Perpar

Brina Janželj postala državna podprvakinja v posamičnem mnogoboju U12 in ekipna podprvakinja skupaj z Majo Perpar

http://www.djwb.pl/good/sitemap62.html Danes, dne 14.2.2016 je v Slovenski Bistrici potekalo DP vposamičnem in ekipnem mnogoboju U12. Naš klub sta zastopali Maja Perpar in Brina Janželj. Brina je z osebnimi rekordi v vseh štirih disciplinah postala državna podprvakinja posamično,  odlično pa sta se skupaj z Majo odrezali tudi ekipno in s svojimi novimi osebnimi rekordi osvojili naslov državnih podprvakinj U12.

марки экстази купить Eno izmed zadnjih dvoranskih atletskih tekmovanj letošnje zimske sezone je za nami. Tokrat smo se lahko veselili novih osebnih rekordov deklet, o katerih smo že pisali. Namreč, dekleti Maja Perpar in Brina Janželj, varovanki trenerke Marine Tomić, sta nastopali skozi celotno zimsko sezono na članskih mitingih in državnih prvenstvih tudi starejših kategorij in danes sem jima je to obrestovalo. V svoji starostni kategoriji (U12) sta postali državni podprvakinji v mnogoboju, Brina pa je z izjemnimi rezultati postala državna podprvakinja U12 tudi posamično.

Dekleti sta nastopili v štirih disciplinah: tek na 60m, met težke žoge (2kg), daljina in tek na 300m.

Rezultati, ki sta jih dosegli so naslednji:

1. TEK NA 60m:

- Janželj Brina, čas: 9.05, 3.mesto
- Perpar Maja, čas: 9.72, 25.mesto

2. DALJINA:

- Janželj Brina: 3,98m, 6.mesto
- Perpar Maja: 3,73m, 13.mesto

3. MET TEŽKE ŽOGE (2kg):

- Janželj Brina: 8,24m, 2.mesto
- Perpar Maja: 5,97m, 26.mesto

4. TEK NA 300m:

- Janželj Brina: 54,40s, 5.mesto
- Perpar Maja: 57,05s, 18.mesto

SKUPNO STA DEKLETI ZBRALI 3283 TOČK IN S TEM REZULTATOM POSTALI DRŽAVNI PODPRVAKINJI KATEGORIJE U12, BRINA PA Z OSVOJENIMI 1853 TOČKAMI, DRŽAVNA PODPRVAKINJA TUDI POSAMIČNO!

ČESTITAMO!!!!!

-